İstanbul'un 100 Geleneksel Sanatçısı

  İstanbul medeniyetlerin başkenti olduğu gibi sanatın da başkentidir. Geleneksel sanat dallarının birçoğu İstanbul’da yeni bir mana, yeni bir şekil ve yeni bir ruh kazanmıştır. Denge, huzur ve barış ifade eden bu sanat anlayışı şehre adeta damgasını vurmuştur. ... Devamı
  25.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul’un 100’leri Serisi 72

   

  İstanbul medeniyetlerin başkenti olduğu gibi sanatın da başkentidir. Geleneksel sanat dallarının birçoğu İstanbul’da yeni bir mânâ, yeni bir şekil ve yeni bir ruh kazanmıştır. Denge, huzur ve barış ifade eden bu sanat anlayışı şehre adeta damgasını vurmuştur.

   

  İstanbul; seslerin, renklerin, şekillerin ve biçimlerin hem zengin ve ölçülü hem de güçlü ve kusursuz bir ahenge dönüştüğü bir şehir olmuştur. İstanbul bunu en çok, şehri daha da güzelleştiren sanatçılara borçludur. 

  İstanbul’un seçkin sanatçılarına hasredilen İstanbul’un 100 Geleneksel Sanatçısı kitabında; hat, tezhip, minyatür, katı’, ebru, cilt, kalemişi, sedef-ahşap, çini ve tespih olmak üzere geleneksel sanat dallarımızda eserler veren, ekol ve gelenek oluşturan ve bu sanat dallarının günümüze intikalinde çabalar sarf eden sanatçılara yer verildi.

   

  Böylece kitapta yer alan sanatçıların hayatı, eğitimi, hocaları, sanatsal yaklaşımları ve önemli eserleri hakkında derli toplu bilgilere kolaylıkla erişme imkânı sunuldu.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595440
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2013
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Ayşe Yivlik Neftçi
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 149
  Sayfa Sayısı 169
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ağustos

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Minyatür İstanbul

  50.00TL

  İstanbul'un Yüzü

  350.00TL

  Mustafa Esat Düzgünman ve Ebru

  40.00TL

  İstanbul’un 100 Hattatı

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul'un 100 Geleneksel Sanatçısı

  25.00TL