Stok Durumu: Stokta var

İstanbul’un 100 Cadde ve Sokağı 2.Baskı

  Güncellenmiş 2.baskısıyla sizlerle yeniden buluşuyor. İstanbul, asırlar boyunca kültürlerin karşılaşma mekanı, yolların birleştiği ve dağıldığı merkez ve dünya ticaretinin kalbi olmuştur. ... Devamı
  25.00TL
  22 Ocak Salı günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul’un 100’leri Serisi 6 

  Güncellenmiş 2.baskısıyla sizlerle yeniden buluşuyor.

  İstanbul, asırlar boyunca kültürlerin karşılaşma mekanı, yolların birleştiği ve dağıldığı merkez ve dünya ticaretinin kalbi olmuştur. Roma’dan, Bizans’tan, Osmanlı’dan günümüze, şehri birbirine bağlayan yollar, sahip oldukları kültürel dokunun türlü emareleriyle dolu olan sokaklar İstanbul kent tarihinin en değerli parçaları arasındadır. 


  İstanbul’un 100 Caddesi ve Sokağı’nda, İstanbul’un geçmişten miras yollarıyla birlikte, modern dönemde şehrin giderek büyümesi nedeniyle açılan yeni caddeler, sokaklar ve bulvarların öyküleri işlenmektedir. Osmanlı’nın en önemli ritüellerinden birinin gerçekleştirildiği Cülus Yolu’ndan, her gün binlerce insanın gelip geçtiği İstiklal Caddesi’ne kadar şehir hayatının birçok önemli mekânının öykülerini konu edinen eser, İstanbul’un kent kimliğinin önemli bir boyutuna ışık tutuyor. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059492614
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2018
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Asım Fahri
  Editör Mihriban Miroğlu
  Ebat 165*240
  Sayfa Sayısı 199
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul’un 100 Merdiveni

  25.00TL

  İstanbul'un 100 Kaybolan Eseri

  25.00TL

  İstanbul’un 100 Rotası

  25.00TL

  Geze Toza İstanbul Set 5 Kitap

  30.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul’un 100 Cadde ve Sokağı 2.Baskı

  25.00TL