Çocuk Oyunları Seti 5 Kitap

  'Beş Taş’tan Çelik-Çomak’a, 'Dokuz Kiremit’ten İstop’a İnternete Karşı 100 Çocuk Oyunu Kültürümüzün unutulan önemli bir unsurunu yeniden hatırlatmak için 5 kitaptan oluşan bir sette, "Taş Oyunları, Kumsal Oyunları, Top Oyunları, İp-Mendil Oyunları ve Kelime Oyunları" kitapları bulunmaktadır. ... Devamı
  20.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  'Beş Taş’tan Çelik-Çomak’a, 'Dokuz Kiremit’ten İstop’a 
  İnternete Karşı 100 Çocuk Oyunu 

  Kültürümüzün unutulan önemli bir unsurunu yeniden hatırlatmak için 5 kitaptan oluşan bir sette, "Taş Oyunları, Kumsal Oyunları, Top Oyunları, İp-Mendil Oyunları ve Kelime Oyunları" kitapları bulunmaktadır. 

  Eski oyunların çocuklar sevmediği için değil anne – babalar unuttuğu için artık oynanmadığı düşüncesinden yola çıkılan "Çocuk Oyunları" seti ile anne-babalara eski oyunları hatırlatmak, “bilgisayar başından kalkmıyor” denilen çocuklarımıza bu oyunları öğretmek amacı taşınmaktadır. Böylece veliler, asosyalleştiklerini düşündükleri çocuklarıyla birlikte daha nitelikli vakit geçirebilecekler. 

  Dedelerden ninelerden dinlenerek derlenen 100 oyun 

  Çocuk Oyunları’nın yazarı Erol Erdoğan, yaklaşık 15 yıldır bu konuda araştırma yapmış. 

  Öncelikle kendi çocukluk hatıralarından yola çıkan araştırmacı yazar, daha sonra Anadolu’nun pek çok farklı bölgesinden dedeleri, nineleri, anneleri dinleyerek, hemşehri derneklerinin kaynaklarını araştırarak ve akademik araştırmaları inceleyerek oyunlarla ilgili bilgileri derlemiş. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595655
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2016
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Erol Erdoğan, Çizer: Uğur Köse
  Ebat 165x225
  Kağıt Kuşe
  Kapak Karton
  Baskı Numarası 2
  Basım Ayı Haziran
  Sayfa Sayısı 160

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Mevlana'dan Çocuklara Masal Şarkılar

  20.00TL

  1453 İstanbul'un Fethi Eğitici Kart Oyunu

  8.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Çocuk Oyunları Seti 5 Kitap

  20.00TL