Çocuk Şarkıları 2 DVD/CD

  Eğlenceli müzik albümünde, çocukların seslendirdiği; Arı Vız Vız Vız, Yalancı, Daha Dün Annemizin, Bak Postacı Geliyor, Küçük Kurbağa, Ali Babanın Çiftliği, Sansar ve Avcı, Üsküdar’a Giderken, Mini Mini Bir Kuş, Oynaya Oynaya Gelin isimli şarkılar yer alıyor. Daha Dün Annemizin, Ali Babanın Çiftliği, Üsküdar’a Giderken, Mini Mini Bir Kuş şarkılarının enstrümantal versiyonlarının da bulunduğu albüm ... Devamı
  12.50TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Eğlenceli müzik albümünde, çocukların seslendirdiği; Arı Vız Vız Vız, Yalancı, Daha Dün Annemizin, Bak Postacı Geliyor, Küçük Kurbağa, Ali Babanın Çiftliği, Sansar ve Avcı, Üsküdar’a Giderken, Mini Mini Bir Kuş, Oynaya Oynaya Gelin isimli şarkılar yer alıyor. Daha Dün Annemizin, Ali Babanın Çiftliği, Üsküdar’a Giderken, Mini Mini Bir Kuş şarkılarının enstrümantal versiyonlarının da bulunduğu albüm kutusunun içinde 32 sayfalık boyama kitabı ve çizgi film CD’si de bulunuyor.

   

  Albümün iki ayrı versiyonu vardır. Şarkılar ikisinde de aynı olup, çizgi film içerikleri farklıdır. 

  Şarkılar CD Süre: 33´ 29˝ Çizgi Filmler: Pamuk Prenses: 23 dakika Buz Dede: 9 dakika Altın Kuş: 17 dakika Eskimo Evdeki Ateş: 16 dakika Postacı Kardanadam: 16 dakika

   

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8697415211866
  Yapım Tarihi 2008
  Süre 33 Dakika,Çizgi Filmler 1 Saat 20 Dakika

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Mevlana'dan Çocuklara Masal Şarkılar

  20.00TL

  Çocuk Şarkıları 1 DVD/CD

  12.50TL

  Çocuk Oyunları Seti 5 Kitap

  20.00TL

  İstanbul'a Masallar Dünyanın En Güzel Yeri

  6.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Çocuk Şarkıları 2 DVD/CD

  12.50TL