İstanbul’un 100 Rotası

İstanbul’un 100’leri Serisi- 40
“Kenti adım adım nasıl gezmeliyiz, gezi rotalarımız nasıl oluşabilir?” sorularına cevap niteliğinde hazırlanan kitap dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Gültekin Çizgen tarafından kaleme alındı. İstanbul’un 100 Rotası...devamı

İndirimli Fiyatı: 
20 TL. 
Liste Fıyatı : 25 TL. %20 İndirim
Ürün Satışta. Temin Süresi:1 Gün

   % 20
 İndirim

 
   İstanbul’un 100’leri Serisi- 40

  “Kenti adım adım nasıl gezmeliyiz, gezi rotalarımız nasıl oluşabilir?” sorularına cevap niteliğinde hazırlanan kitap dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Gültekin Çizgen tarafından kaleme alındı. İstanbul’un 100 Rotası, gerek çevresi, gerek nüfusu gerekse kültürel yapısıyla her an genişleyen ve değişen kent için rehber niteliğinden çok okuyucuya belli bir zaman dilimi içinde kentin nerelerinin, nasıl gezileceğine dair teklif sunuyor.

  Görselleri için usta bir fotoğrafçı ekibiyle çalışılan eserde Engin Güneysu, Işık Kaya, Bahar Kaleli ve Hamdi Karadeniz’in de fotoğrafları bulunuyor. Hepsi yeni çekim olan fotoğraflar üzerinden adım adım İstanbul’u gezmek mümkün. Kitap, zamana göre rotalar, uzak İstanbul rotaları, yedi tepe rotası, kültür sanat rotaları, özel rotalar geleneksel çarşılar ve yiyecek içecek rotaları olmak üzere altı bölümden oluşuyor.

  İstanbul’un 100 Rotası, bir günlük, üç günlük, haftalık rotaların yanı sıra, Haliç, Adalar ve uzak İstanbul, yedi tepe, kültür ve sanat, İstanbul’un renkleri ile İstanbul’un özel rotalarını sunuyor.

  
Yazar : Gültekin Çizgen
Yayıncı : İBB KÜLTÜR A.Ş. YAYINLARI
Konu : İSTANBUL'UN YÜZLERİ 
Sayfa : 197
Ebat : 160 X 235
Basım Yeri : İst
Basım Tarihi : 2011
Barkod-ISBN : 9786055592509
Okuyucu Değerlendirmeleri için lütfen giriş yapınız [Üye Girişi]

Bu Ürünün QR Kodu:
0
0
0